Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Trolling Boat Masters - Hel 2015

W dniach 9-11 kwietnia odbyła się pierwsza edycja ogólnopolskich trollingowych zawodów morskich "TROLLING BOAT MASTERS - HEL 2015".

 

Miejscem startu była marina w Helu, a połowy odbywały się na Morzu Bałtyckim. Do punktacji zaliczały się tylko łososie bałtyckie o wymiarze powyżej 80 cm. Każdy członek załogi mógł przedłożyć komisji sędziowskiej maksymalnie 2 ryby w jednej turze.

 

Punkty przyznawane były w trzech kategoriach, tj. za najdłuższą rybę zawodów, sumę długości dwóch najdłuższych ryb z każdej tury oraz tzw. średniej ilości ryb w przeliczeniu na ilość wędek na jednej łodzi.

 

W imprezie uczestniczyły 24 łodzie z kilkuosobowymi załogami, a wśród nich łódź "HUNTERS TEAM" , której załogę stanowili członkowie naszego Koła: Krystian Kruszyński, Janusz Kloka, Mariusz Puzdrowski.

 

W pierwszym dniu zawodów "HUNTERS TEAM" znalazł się niestety w gronie kilku łodzi, ktore wróciły z morza bez ryb na pokładzie.

 

Drugi dzień był już zdecydowanie lepszy, bo załoga wróciła z kompletem ryb, wśród których znajdował się łosoś długości 118 cm i wadze ponad 16 kg wyholowany przez Krystiana Kruszyńskiego. Po zakończeniu imprezy okazało się, że była to najdłuższa ryba zawodów.

 

Trzeciego dnia załoga wróciła z trzema rybami na pokładzie, w tym z łososiem o długości 115 cm (była to trzecia ryba co do długości z trzeciego dnia).

 

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

Najdłuższa ryba - "HUNTERS TEAM"

Suma długości - "LULU IV"

Najwyższa średnia - "STAN"

 

 

Poniżej kilka zdjęć z imprezy, a całą galerię i pełne wyniki można zobaczyć na stronie organizatora: http://trollingboatmasters.pl

 

Zwycięzcom gratulujemy!

Poleć znajomemu

Zdjęcia